Projektowanie logo

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem znaków graficznych (logo) dla nowo powstających firm i instytucji, oraz dla podmiotów które chcą odświeżyć swój wizerunek produktowy i rynkowy. Projektowanie logo odbywa sie z uwzględnieniem wszystkich koniecznych reguł projektowania.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych odbywa się z uwzględnieniem panujacych na świecie trendów w projektowaniu stron, wspieranych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i mobilnymi. Projektowane przez nas strony internetowe spełniają zawsze oczekiwania zamawiającego.

Gadżety i upominki reklamowe

Gadżety i upominki reklamowe z logo firmy to najlepszy i najprostszy sposób, by dotrzeć do potencjalnego klienta. Planujesz akcję promocyjną, chcesz umotywować pracowników ciekawym gadżetem, szukasz interesującego prezentu dla kluczowego kontrahenta?

Obsługa konferencji i szkoleń

Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu i kompleksowej obsłudze wydarzeń (konferencje, szkolenia) o podłożu naukowym, biznesowym lub naukowo-biznesowym. Podczas realizacji obsługi oddajemy do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie przy orgnizacji konferencji, szkoleń, warsztatów.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna, będąca podstawowym narzędziem w budowaniu wizerunku firmy i tożsamości marki na rynku, to niewątpliwie działanie od którego każdy powinien rozpocząć pracę nad skutecznym sukcesem rynkowym i marketingowym swojej firmy lub instytucji.

Projektowanie graficzne

Projekty i projektowanie graficzne stanowi podstawową część działalności studia graficznego westgraph. Nasi graficy posiadają wysokie kompetencje i doświadczenie w zakresie projektowania graficznego oraz składu DTP. Realizowane przez nas projekty wykonywane są z dużą dokładnością.

Systemy wystawiennicze

Oferowane przez nas systemy wystawiennicze to sprawdzone i cieszące się dużą popularnością rozwiązania, które idealnie sprawdzają się na targach, szkoleniach, konferencjach oraz na spotkanich biznesowych. Dzięki swojej mobilności (każdy system jest składany i pakowany w przenośny futerał).

Multimedia i spoty reklamowe

Niebagatelnym narzędziem promocji firmy, produktu, wydarzenia czy też regionu jest telewizyjny spot reklamowy lub reklama multimedialna. Agencja reklamowa Westgraph oferuje Państwu realizację w pełni nowatorskich, przyciągających wzrok i pozostających w pamięci filmów reklamowych.

Hostessy i promotorzy

Na wszelkiego rodzaju akcje promocyjne, bankiety, konferencje oraz targi zapewniamy hostessy oraz promotorów. Nasze hostessy i promotorzy posiadają wysoką kulturę osobistą, dyspozycyjność oraz punktualność i zaangażowanie w przeprowadzaną akcję.

 

Projektujemy i realizujemy:
Foldery i katalogi reklamowe
Teczki ofertowe
Plakaty, banery i ulotki
Notesy i bloczki
Dostarczamy i kreujemy skuteczne systemy identyfikacji wizualnej, do których zaliczamy:
Projektowanie logo
Identyfikacja wizualna
Księga znaku
Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne strony internetowe, zoptymalizowane pod przeglądarki i wyszukiwarki internetowe. Posiadamy szeroką ofertę gadżetów reklamowych:
Długopisy i smycze
Teczki i torby papierowe
Tekstylia
kubki i filiżanki
Pamięci USB
Drukujemy wielkoformatowo, na różnych materiałach, jednocześnie dostarczamy:
Systemy Rollup
Systemy X-baner
Systemy L-baner
Ścianki wystawiennicze