Międzynarodowe warsztaty metodologiczne

W dniach 13-14 Września 2012 roku w Szczecinie odbyły się międzynarodowe warsztaty metodologiczne w ramach projektu „Innowacyjne nauczanie szansą wzmocnienia współpracy przedsiębiorców z sektorem nauki". Organizatorem warsztatów było Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Szczecińskiego Sp. z o.o. wraz z partnerami Uniwersytetem Szczecińskim, Institute for Systemic Management and Public Governance at University of St. oraz Institute for Work, Skills and Training at the University of Duisburg-Essen.

Konferencja naukowa "SMI 2012"

Konferencja naukowa SMI (Sejmik Młodych Informatyków) jest cykliczną konferencją poświęconą nowym technologiom informatycznym. W tematyce tegorocznej konferencji SMI znalazły się tematy takie jak: Internet i multimedia – systemy i technologie, zarządzanie projektami informatycznymi i efektywność IT, zarządzanie projektami europejskimi, symulacja komputerowa i analiza danych,  zastosowanie sztucznej inteligencji, modelowanie i symulacja w technice oraz zarządzanie wiedzą.

Międzynarodowa konferencja "FedCSIS 2012"

FedCSIS Multiconference obejmuje wydarzenia (konferencje, sympozja, warsztaty, specjalne sesje). FedCSIS stanowi platformę skupiającą naukowców, praktyków i środowisk akademickie, w celu przedstawienia i przedyskutowania pomysłów, wyzwań i ewentualnych rozwiązań w sprawie siedziby lub powstających tematów związanych z badaniami i praktykami w dziedzinie informatyki i systemów informatycznych. Międzynarodowa konferencja naukowa to cykliczna platforma spotkań.

 

Projektujemy i realizujemy:
Foldery i katalogi reklamowe
Teczki ofertowe
Plakaty, banery i ulotki
Notesy i bloczki
Dostarczamy i kreujemy skuteczne systemy identyfikacji wizualnej, do których zaliczamy:
Projektowanie logo
Identyfikacja wizualna
Księga znaku
Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne strony internetowe, zoptymalizowane pod przeglądarki i wyszukiwarki internetowe. Posiadamy szeroką ofertę gadżetów reklamowych:
Długopisy i smycze
Teczki i torby papierowe
Tekstylia
kubki i filiżanki
Pamięci USB
Drukujemy wielkoformatowo, na różnych materiałach, jednocześnie dostarczamy:
Systemy Rollup
Systemy X-baner
Systemy L-baner
Ścianki wystawiennicze